Home • Sīkdatņu veidi

Sīkdatņu veidi

Šī lapa izmanto dažādu veidu sīkdatnes.

Google Analytics

Mēs izmantojam Google Analytics, populāru tīmekļa analīzes pakalpojumu, Google Inc. Google Analytics izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu mums analizēt, kā lietotāji izmanto mūsu vietni. Tās nosaka apmeklētāju skaitu un pastāsta mums lietas par lietotāju vispārējo uzvedību – piemēram, tipisku uzturēšanās ilgumu vai vidējo lappušu skaitu, ko lietotājs apskata.

Informācija, ko sīkdatne rada par mūsu mājaslapas lietošanu (ieskaitot Jūsu IP adresi) tiks nosūtīta un uzglabāta Google serveros. Google izmantos šo informāciju, lai novērtētu mūsu mājaslapas lietojumu, sagatavotu pārskatus par mājaslapas darbību un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar mājaslapas darbību un interneta lietošanu.

Google mārketings

Mēs izmantojam Google AdWords, tirdzniecības pakalpojumu, ko nodrošina Google. Google Adwords izmanto sīkdatnes, lai parādītu mūsu reklāmas visā AdSense tīklā, pamatojoties uz atslēgvārdiem trešās puses tīmekļa vietnē un balstoties uz Jūsu iepriekšējo mūsu mājaslapas apmeklējumu.

Google informācija

Google var arī nodot šo informāciju trešajām pusēm, ja to nepieciešams darīt ar likumu, vai ja šīs trešās puses apstrādā informāciju Google vārdā. Google apņemas nesaistīt Jūsu IP adresi ar citiem Google rīcībā esošajiem datiem.

Atteikšanās

Jūs varat atteikties no visām Google izmantotajām sīkdatnēm, kā norādīts Google palīdzības lapā vai apmeklējot Network Advertising Initiative atteikšanās lapu.

Citas sīkdatnes

Ja Jums ir Adobe Flash un Jūs izmantojat audio vai video atskaņotājus, Google Analytics centīsies saglabāt papildus datus Jūsu datorā. Šie dati ir pazīstami kā Flash sīkdatnes. Tās palīdz mums analizēt mūsu multivides failu popularitāti. Mēs varam aprēķināt kopējo reižu skaitu, kad katrs fails tiek atskaņots, cik daudz cilvēku noskatījās video līdz beigām, un cik daudzi cilvēki aizver to pusceļā. Adobe mājaslapa piedāvā rīkus, lai kontrolētu Flash sīkdatnes datorā.

Author:naturalkosmetik