Kiwi Natural CosmeticsKopš seniem laikiem sievietei pa rokai vienmēr bijuši divi ieroči: kosmētika un asaras. Mūsdienu izglītotā sieviete pašlaik stāv smagas dilemmas priekšā, kad jāizšķiras, kādu kosmētisko ieroci lietot. Vai lietot ikdienā pierasto plaša patēriņa kosmētiku vai izvēlēties un izmēģināt ko jaunu, dabīgu? 

Tieši šī dilemma mudināja divas jaunas sievietes, Agati un Elīnu, radīt savu kosmētiku, kurā zinātne kalpotu dabas spēkiem un katrs produkts būtu kā dabas māksla. „Mums ir manufaktūra, nevis liela rūpnīca”, saka Agate Jurkovska-Kanča un ar to lepojas. „Man patīk šis vārds, jo tas apliecina augstu kvalitāti un saglabā individuālitāti katra produkta ražošanā”. 

Kiwi Natural Cosmetics šo kvalitāti nodrošina Agates mamma, Gunta Jurkovska, kurai ir 20 gadu ķīmiķes pieredze, izstrādājot receptūras dažādiem kosmētikas produktiem. “Zināšanas līdz ar spējām visbiežāk tiek pārmantotas vienas dzimtas ietvaros. Ģimenes pēctecība, laba komanda, talants, neatlaidība, ticība, uzņēmība, mērķtiecība un – loģisks iznākums – Kiwi. Esmu ģimenes tradīciju turpinātāja, jo arī mans vectēvs bija ķīmiķis, bet vecmāmiņa biologs. Tiešs pierādījums tam, ka cilvēka meklējošais gars nepārtraukti tiecas pēc jaunā, un katrs jaunieguvums ir neparasts un unikāls.” Un kad Agate iepazinās ar eko kosmētikas interneta veikala „Lavandas.lv” īpašnieci Elīnu Iltneri, abās dāmas uzsāka savu kopīgo projektu. 

“Mūsu pašu pārliecība, vērtību izpratne un ticība, ka patiesā vērtība, kvalitāte un nākotne ir tikai saistībā ar dabu un visu dabīgo, ir pamats mūsu darbam”, stāsta Elīna. Ar ko Kiwi Natural Cosmetics atšķiras citas kosmētikas vidū? ĻOTI BAGĀTĪGS SASTĀVS Reti gadās redzēt vēl iespaidīgāku sastāvdaļu sarakstu, kā uz Kiwi Cosmetics produktiem! Katrā līdzeklī izmantotas vidēji 50 sastāvdaļas. Tās ir starptautiski sertificētas izejvielas, kas tiek iepirktas no vairākiem dažādu valstu piegādātājiem. Kiwi Cosmetics produktu sastāvdaļas lielākoties ir mūsu dabā sastopamu augu ekstrakti un eļļas: ceļmallapu, dzērveņu, ābolu, gurķu mētru, upeņu, aveņu, kviešu asnu, kaņepju sēklu, bērzu pumpuru, mežrozīšu, kumelīšu, naktssveču u.c. 

KIVI SĒKLU EĻĻA 

Neiztrūkstošs elements Kiwi Cosmetics produktos ir kivi augļa sēklu eļļa, no kā arī uzņēmums ieguvis savu nosaukumu. „Pēc jaunākajiem pētījumiem kivi sēklu eļļa ir viens no vērtīgākajiem un iedarbīgākajiem kosmētikas komponentiem, kam piemīt vairākas priekšrocības – tai piemīt antioksidanta un pretnovecošanās iedarbība, tā atjauno ādas šūnas un mitrina ādu,” skaidro Agate. „Un mēs gribam sievietēm sniegt visvērtīgāko. Vispārzināma patiesība – lai mīlētu mūs, mums jāmīl sevi. Un, vai mīlēt sevi nav vieglāk, ja jūties skaista, saprasta, lolota?” 

SINERĢISKA IEDARBĪBA 

„Ne jau ekstrakts, bet tā sastāvā esošās aktīvās vielas.produkta sastāvā ir tās, kas sniedz mūsu ādai nepieciešamo – bet to ir daudz un tās ir atrodamas ļoti dažādos augos,” Agate iepazīstina ar kosmētikas radīšanas procesa aizkulisēm. „Lielākā māksla – salikt to visu kopā, lai būtu sasniegts optimāls līdzsvars, pareizi sabalansētas proporcijas.” Kiwi Cosmetics receptes veidotas tā, lai produkts iedarbotos sinerģējoši. „Mūsu krēmi ir kā tehniskā apkope ādai – no A līdz Z,” saka Elīna. „Mērķis – likt ādai pašai strādāt. Tas ir kā fitness sejai!” 

DABĪGS KONSERVANTS 

„Kosmētikas sastāvā, protams, ir ūdens. Un kur ūdens, tur arī problēma – kā to saglabāt, lai neuzaug „pūkains dzīvnieciņš”, smejas Agate. Tiešām apbrīnojami, ka par konservantu problēmu var runāt ar smaidu! Kiwi Cosmetics atbildi uz šo jautājumu ir radis izmantojot inovatīvu risinājumu. „Mēs izmantojam ļoti specifisku dabīgo konservantu – izvilkumu no ēteriskām eļļām. Tas ir pavisam jauns, izstrādāts Šveicē pirms pāris gadiem.” 

JAUNĀKĀS PAAUDZES IEPAKOJUMS 

Lai nebūtu jāķēpājas pa krēma bundžu ar pirkstiem, tika izgudrots slēgts iepakojums ar sūkni – taču izrādījās, ka tas nepilnīgi veic savu funkciju, daļu krēma atstājot flakonā. Kiwi Cosmetics izmanto jaunākās paaudzes iepakojumu ar vakuuma sūknīti un dubultdibenu, kas nodrošina gandrīz 100% produkta izmantojamību. Šāds iepakojums ir higiēnisks, ērts un viegls

Kiwi Natural Cosmetics piedāvājumā šobrīd ir pirmie pieci kosmētikas produkti: 

 

 

Kiwi stils – tā ir skaistumkopšanas produktu dabas māksla!

Raksta avots: www.kiwi-cosmetics.com