Home Kosmetologs • Bioloģiski dabīgā kosmētika

Bioloģiski dabīgā kosmētika

 - 

sejaVai Jūs esat sieviete, kas bieži izmanto kosmētiku? Vai Jums kādreiz ir ienācis prātā, kādas sastāvdaļas Jūsu lietotā kosmētika satur? Varbūt Jūs neesat domājusi par Jūsu lietotās kosmētikas bioloģisko tīrību, un līdz ar to nav Jums ne jausmas, vai Jūsu kosmētikā ir atrodamas baktērijas. Vai varbūt Jūs neesat domājusi par ķīmiskajiem konservantiem, kas atrodami Jūsu kosmētikā un ka šie ķīmiskie konservanti var uzsūkties Jūsu ādas porās un Jūsu asinīs.

Varbūt Jūs arī nezināt, ka sievietes vidēji savā mūžā apēd četrus kilogramus lūpu krāsas. Lai gan nav zināmi gadījumi, ka meitenes mirst no lūpu krāsas pārēšanās, nav patīkami zināt, ka lūpu krāsu lietotāji apēd tik daudz lūpu krāsas! Papildus tam ir arī problēma ar skropstu tušu, jo cilvēki, kas lieto tušu, absorbē plastmasas un sintētisko materiālu gabaliņus savās acīs katru dienu. Mēs arī nedzirdam ziņojumus, ka šiem cilvēkiem būtu problēmas ar acīm.

Ir labi zināt, ka mūsdienās arvien vairāk patērētāju un ražotāju sāk aizdomāties par ķīmiskajām vielām, kas atrodamas kosmētikā. Arvien vairāk cilvēku ir informēti par veselīgu dzīvesveidu un kaitīgiem produktiem. Bet, kad viņi dzird iepriekš minēto informāciju, cilvēkiem parasti ir dažādas reakcijas. Vieni zvēr, ka viņi vairs nelietos kosmētiku. Tad ir tie, kurus šī informācija neietekmē ne mazākajā mērā. Vēl ir cita grupa, kas meklē labākas alternatīvas kaitīgajiem kosmētikas produktiem. Šī grupa var pievērsties dabīgai un organiskai kosmētikai.

Bioloģiskā jeb organiskā kosmētika ir kosmētika, kas ir ražota no organiskām sastāvdaļām. Šos procesus nosaka dažādas organizācijas, piemēram, bioloģiskās pārtikas produktu likums, kas nosaka, ka bioloģiskos produktos, piemēram, organiskajā kosmētikā nevar būt sintētisku sastāvdaļu. Organiskie produkti tiek ražoti, izmantojot vielas, kas tiek audzētas bez sintētisko ķīmisko vielu palīdzības un bez ģenētiski modificētiem organismiem.

Organiskā kosmētika ir dārgāka par parasto kosmētiku, kura var maksāt pat vairākus eiro lētāk. Kosmētika nav pārtika un viena iegādāta kosmētika burciņa kalpos mēnesi līdz vairākus mēnešus, kas atkarīgs no lietošanas biežuma un citiem faktoriem. Ne visas dāmas un kungi izvēlas organisko kosmētiku. Citi izvēlas daļu tādu un daļu tādu kosmētiku. Ja konkrētajā brīdī pietrūkst nauda kosmētika iegādei, tad laba iespēja ir aizņemšanās bez maksas par procentiem. Kredīts no 18 gadiem var palīdzēt nopirkt kosmētiku, kura būs organiska un veselīga ādai. Cita opcija ir aizņemšanās no radiniekiem un draugiem, bet gala rezultāts ir sekojošs – kvalitatīva kosmētika un patīkama iedarbība.

Attiecībā uz dabisko kosmētiku, tā ir kosmētika, kas nav ķīmiski pārveidota no tās sākotnējā stāvokļa, proti, produkts ir savā dabiskajā formā, un tam nav pievienotas nekādas citas vielas. Dabas produkti, piemēram, dabīgā kosmētika, tiek iegūti no dabiskiem augiem vai dzīvnieku izcelsmes avotiem, bet šī termina lietošana netiek regulēta. Lai gan ir daži regulējumi kosmētikai, tie ir minimāli un ir daudz kosmētikas un tā saukto dabisko ķermeņa kopšanas produktu, kas satur daudzas toksiskas un kancerogēnas vielas.

Author:naturalkosmetik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*

*

*