Home Kosmetologs • Sejas āda

Sejas āda

 - 

seja

Jau kopš seniem laikiem vīrieši un sievietes rūpējas par savu ādu un ķermeni. Rūpes ķermeņa formas un sejas īpašību uzturēšanai ir ļoti vecs ieradums. Ikviena sapnis ir veselīga un mirdzoša sejas āda. Ikviens vēlas zināt skaistumkopšanas noslēpumus.

Lai rūpētos par savu seju un ādu, Jums ir jāizvēlas produkti, kas satur kakao un mango sviestu, citrona zāli, vaniļu un krustnagliņu eļļu ar avokado, papaiju un makadāmiju. Visas šīs sastāvdaļas tiek izmantotas ādas kopšanas līdzekļos. Daži ādas kopšanas līdzekļi mūsdienās sastāv no daudzām sintētiskām sastāvdaļām, kas satur ķīmiskas vielas, kas ir kaitīgas Jūsu ādai, un nepalīdzēs Jūsu ādas skaistumam.

Parasti skaistumkopšanas produktus izgatavo no naftas ķīmijas blakusproduktiem, sintētiskajām smaržvielām, lētām ķīmiskām pildvielām un ķīmiskiem konservantiem ar nelielu daudzumu dabīgu sastāvdaļu, piemēram, E vitamīnu, šī vai kakao sviestu, lai iegūtu krēmu. Šis krēms nepalīdzēs Jūsu ādai un ilgtermiņā tikai kaitēs ādai.

Lai iegūtu pienācīgu skaistumkopšanas līdzekli, ir jālieto produkti, kas satur vairāk augļu, augu eļļu vai riekstu. Šīs sastāvdaļas tiek izmantotas jau daudzus gadus, lai dziedinātu un barotu ādu, kā arī ārstētu slimības. Riekstu, augļu, dārzeņu ekstrakti ir bagāti ar vitamīniem, minerālvielām, neaizstājamām taukskābēm un mīkstinošām vielām. Tie tiek pievienoti māliem un minerālvielām, un tie rada lielisku ādas barošanas avotu. Mūsdienu ādas kopšanas līdzekļi satur tikai nelielu daudzumu dabisko sastāvdaļu. Lai pareizi rūpētos par savu skaistumu, Jums ir jāsāk izmantot dabiski produkti.

Author:naturalkosmetik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*

*

*