Home Kosmetologs • Organiskā kosmētika

Organiskā kosmētika

 - 

Arvien vairāk cilvēku izvēlas bioloģisko un dabīgo pārtiku, mājsaimniecības tīrīšanas priekšmetus, un citādos veidos piekopj veselīgu dzīvesveidu. Nesen ir novērojams pieaugošs pieprasījums pēc dabiskās kosmētikas. Daudzi cilvēki izmanto kosmētiku, no brīža, kad tie pamostas līdz tie iet gulēt. Dienas gaitā cilvēki ir pakļauti sejas mazgāšanai, grimam, šampūnam, mitrinātājiem, smaržām un daudz kam vairāk. Tas sniedz plašas iespējas, lai izmantotu dabisko organisko kosmētiku, nevis sintētiskās alternatīvas.

Organiskās kosmētikas lietošana samazina pakļautību bīstamām ķīmiskām vielām

Viena no ievērojamākajām priekšrocībām, izmantojot organisko kosmētiku, ir samazināt ķimikāliju klātbūtni un ietekmi uz organismu. Parastie skaistumkopšanas līdzekļi var saturēt daudzas toksiskas vielas. Pēc ikdienas lietošanas tie var uzkrāties organismā, kas var novest pie dažādām veselības problēmām vēlāk. Vairāki pētījumi ir atklājuši, ka regulāra kosmētikas lietošana var izraisīt daudzas veselības problēmas.

Samazina blakusparādību risku

Nepietiekami novērtēts ieguvums, ko sniedz dabiskas organiskās kosmētikas izmantošana, ir mazāks blakusparādību risks. Lai gan alerģiska reakcija uz organisko kosmētiku var ietekmēt dažus cilvēkus, alerģiskas reakcijas pret sintētisko kosmētiku ir ievērojami plašāk izplatītas.

Organiskā kosmētika ir drošāka

Organiskā kosmētika tiek uzskatīta arī par ievērojami drošāku, jo tā ir izgatavota no dabīgām, bioloģiski audzētām sastāvdaļām. Bieži izplatīti trūkumi, kas saistīti ar tradicionālo kosmētiku var būt pārmērīgs ādas sausums, pastiprinātas elpošanas problēmas, un kaitējums ādai, matiem un acīm. Daži pētījumi ir saistījuši sintētiskas ķīmiskas vielas kosmētikas produktos ar paaugstinātu vēža risku, aknu problēmām un pat imūnsistēmas bojājumiem.

Naturalkosmetik.lv iesaka organisko kosmētiku!

Author:naturalkosmetik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*

*

*