Home Kosmetologs • Veselīga kosmētika

Veselīga kosmētika

 - 

Jūs noteikti neuzskatītu apstrādātu, mākslīgi aromatizētu ābolu sulu par tikpat veselīgu kā organiski audzētu ābolu sulu, vai ne? Tas pats ir ar kosmētiku. Skaistumkopšanas produkti, kas tiek izgatavoti no sintētiskām vai pat augsti apstrādātām dabīgām sastāvdaļām, nav labi Jūsu ādai un vispārējai Jūsu veselībai. Dabiska kosmētika no organiskām sastāvdaļām un bez toksiskiem piemaisījumiem ir tas, kas ir nepieciešams Jūsu skaistuma diētai.

Sintētiskās sastāvdaļas ir ne tikai kaitīgas cilvēkiem un videi, bet ir mazāk efektīvas nekā dabiskās un bioloģiskās sastāvdaļas. Tīras sastāvdaļas no dabas iedarbojas uz Jūsu ādu un ķermeni, lai veicinātu tā sadzīšanu un atjaunošanos.

Kas ir dabīga kosmētika?

Dabīgā kosmētika tiek veidota ar sastāvdaļām no augiem, minerāliem, un noteiktām dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām, kas vai nu ir neapstrādātas vai ir apvienotas ar citām dabīgām sastāvdaļām. Tīras, dabiskas sastāvdaļas ir minimāli apstrādātas, lai saglabātu dabas labumus, ko šī sastāvdaļa ietver.

Kas ir organiskā kosmētika?

Organiskās sastāvdaļas tiek audzētas un ražotas saskaņā ar stingriem valdības kontrolētiem standartiem – tie paši bioloģiskās saimniecības standarti, kas attiecas uz pārtikas produktiem, ar trešās puses pārbaudi. Organiskie standarti ietver to, ka netiek izmantoti sintētiskie pesticīdi, ķīmiskie mēslošanas līdzekļi, notekūdeņi vai ĢMO. Šie noteikumi attiecas arī uz dzīvniekiem un vidi. Daudzos gadījumos nav vienkārši izpildīt 95% no organiskajām prasībām, lai saņemtu oficiālu organisko zīmogu. Piemēram, dabiskam sauļošanās krēmam parasti ir nepieciešams vairāk nekā 10% no titāna dioksīda vai cinka oksīda, tāpēc tas labākajā gadījumā var būt 90% organisks. Ja kosmētika satur minerālus, piemēram, titāna dioksīdu, cinka oksīdu, vizlu, vai dzelzs oksīdu, kas tiek izmantoti, lai dotu tai krāsu, šie minerāli aizņem 5% no pieļaujamajām neorganiskajām sastāvdaļām. Daudzos gadījumos vienkārši nav iespējams izveidot izmantojamu kosmētikas vai ādas kopšanas produktu, kas ir 95% organisks.

Author:naturalkosmetik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*

*

*