Home Kosmetologs • Pārtika un kosmētika – kā ietaupīt?

Pārtika un kosmētika – kā ietaupīt?

 - 

Tā kā pārtika un kosmētika ir nepieciešamība, bez kā mēs nevaram iztikt, daudzi no mums pārtērē budžetu par pārtikas preču un pārtikas iegādi. Tomēr ar dažiem padomiem, Jūs varat ēst labāk un tērēt mazāk.

Pirmais noteikums un, protams, tas tiek atkārtots atkal un atkal, ir izveidot iepirkumu sarakstu un to ievērot. Ir pierādīts, ka pārtikas preču veikalā un drogās visi veic daudz impulsīvu pirkumu, kur pieejamas daudz kosmētikas par labu cenu. Ir pārāk viegli iegādāties visu, kas Jums iepatīkas, ja Jums nav saraksta, un tas nav veids, kā ietaupīt naudu.

Salīdziniet vienības cenu par precēm. Kosmētika ir vajadzīga – tas fakts, bet vajag iepirkties atbildīgi un tikai to kosmētiku, kura tiešām ir nepieciešama, ne tikai atlaides dēļ. Lielāks iepakojums ne vienmēr ir labākais risinājums. Lielveikaliem ir nepieciešams norādīt vienības cenu patērētājam. Jūs parasti var atrast tos zem preces cenas uz uzlīmes uz plaukta. Tā ir daudz vieglāk salīdzināt preču cenas.

Nelietojiet iepirkumu grozu, ja Jūs plānojat iegādāties tikai dažas preces. Tā ir vieglāk pretoties kārdinājumam iegādāties kaut ko lieku, ja Jums tas ir jānes rokās, nevis grozā.

Gatavojiet mājās, izvairieties no ēšanas restorānos. Jebkurā reizē, kad Jūs tērējat naudu, lai paēstu kādā restorānā vai kafejnīcā, Jūs iztērēsiet daudz vairāk, nekā Jūs būtu iztērējuši, ja Jūs gatavotu šo maltīti pats.

Centieties pagatavot visas Jūsu maltītes mājās, pat ja tas nozīmē iepakot maltīti un ņemt to līdzi uz darbu vai citur, kur Jūs dodaties.

Plānojiet savu iepirkšanos ar maltītēm visai nedēļai, lai Jūs varētu veikt vienu lielu braucienu uz pārtikas veikalu, nevis daudzus mazākus braucienus. Jūs samazināsiet iespēju tērēt pārāk daudz naudas, kā arī Jūs ietaupīsiet laiku un enerģiju. Viens brauciens, kurā Jūs nopērkat tik daudz, cik nepieciešams nedēļai vai divām, ietaupīs vairāk naudas nekā došanās uz veikalu katru otro dienu vai biežāk.

Author:naturalkosmetik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*

*

*